भारतमा २४ घण्टामा १ लाख ३३ हजार नयाँ संक्रमित,२ लाख ११ हजार निको

0

तुल्सी मिडिया

भारतमा पछिल्लो २४ घण्टामा कोरोना संक्रमितमा साधारण वृद्धि देखिएको छ । यहाँ बुधबार १ लाख ३३ हजार ९५३ जनामा कोरोना संक्रमण देखिएको छ । यो आँकडा मंगलबारको तुलनामा करिब ८ सय भन्दा बढी हो । यद्यपि, संक्रमणका कारण मृत्यु हुनेको आँकडामा कुनै कमी देखिएको छैन । पछिल्लो २४ घण्टामा २,८९७ जनाको मृत्यु भयो ।

पछिल्लो २४ घण्टामा यहाँ २ लाख ११ हजार ७५० संक्रमित निको भए । यसरी सक्रिय संक्रमित अर्थात् उपचार गराइरहेका बिरामीको आँकडामा ८०,७४९ को कमी देखिएको छ । भारतमा कोरोनाका घट्दो संक्रमितका बीच अझै पनि ५ राज्य यस्तो छन् जहाँ एक लाखभन्दा बढी सक्रिय संक्रमित छन् । यसमा कर्नाटक (२.९३ लाख), तमिलनाडु (२.८८ लाख), महाराष्ट्र (२.१६ लाख), केरल (१.९२ लाख) र आन्ध्र प्रदेश (१.४३ लाख) छन् ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.